Roztoky 2000/5 (nebo 6)

aneb 6 (nebo 10) fotek


Foto01 - úplně překvapivě jsme vyhlídku na Vltavu nenavštívili v noci, ale ve dne!!! Co k tomu říct? Hmm ... je to o něčem jiném... larry ví.

Foto02 - napadlo mě, že by se tato fotka mohla jmenovat Johanka zamilovaně kouká na červený trojúhelník, ale všichni víme, na koho Johanka zrovna koukala ... larry taky ví.

Foto03 - nááádherný výhled :)))))

Foto04 - strašně by mě zajímalo, co si to Johanka vlastně při chůzi vyprávěla - vy to možná nevidíte, ale z originálu-fotky je zřetelné, že larry ví a choroš slyší taky dobře...

Foto05 - a ani tady Vám má neschopnost naskenovat fotky v alespoň ucházejícím rozlišení nedovolí obdivovat dvě Mony Lisy kráčející za Johankou.

Foto06 - při cestě zpátky se nám rozsypal strom. Johanka je ztracená, já, Vláďa a Judita povzbuzujeme a ostatní sbírají do čeho mohou... larry jí.

Foto07 - když jsem byl malý, tak jsem v socialistické televizi vždy obdivoval vymakanost šatny horníků - zatáhneš za provaz a prádlo vyletí nahoru. Larry zatáhl za větev a nahoru vyletěl choroš.

Foto08 - a jest třeba vzpomenout na ty, co se našeho výletu nezúčastnili. I když se určitě dobře bavili jinde...

Foto09, Foto10 - a malé pohlazení na závěr, neberte si ho osobně, to já jenom aby tu bylo více fotek a veverka mohla vzdychat ale Luďo, zase ty kytičky! :)


Nafotil, sepsal a k dílku se nehlásí : Luďa